İsonem Adalar

Su yalıtımı ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her uygulamada yanınızdayız. Profesyonel hizmet ve kaliteli malzeme kullanımı sayesinde sizleri istediğiniz sonuca ulaştırmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her an firmamıza ulaşarak sorununuzu bildirmeniz yeterli olmaktadır. İsonem Adalar olarak firmamıza ait profesyonel ekibimiz kısa sürede dönüş yaparak, gerekli bilgilenmeleri sağlamaktadır. Su yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi birçok konularda sizlere yardımcı olmaktayız. Firmamız müşterilerimizin memnuniyetini amaç edinmektedir. Bu yüzden uygun fiyatlarla hizmet vererek müşterilerimizi memnun etmek için kaliteli hizmet vermekteyiz. Su yalıtımı konusunda özellikle doğru malzeme kullanımı çok önemlidir. Ustalarımız malzeme seçimi konusunda gereken özeni göstererek uygulamalarda istenilen sonuca ulaşmaktadırlar. Her konuda bilgi alarak aklınıza takılan sorulara cevap bulabilmektesiniz.

isonem-adalar
isonem-adalar

Zeminden gelen suların betonu ve beton içerisinde bulunan demirlerin zamanla aşınmasına ve çürümesine sebep olmaktadır. Bu durumu engellemek için binaların yapımı esnasında temel perde yalıtımı uygulamaktayız. Son derece gerekli olan bu durum için kaliteli malzemeler kullanarak hizmet vermekteyiz. Uygulama sonucunda uzun yıllar sürecek yüksek dirençli, dayanıklı izolasyona sahip olmaktasınız. Uygulama sürecinde sürekli sizinle irtibatta olarak sizleri tüm işlemlerden haberdar etmekteyiz. İsonem Adalar olarak uygulama yapılacak ortamın büyüklüğüne göre usta sayımızı belirleyerek kısa sürede hizmetimizi tamamlamaktayız.

Binalarda su sızıntılardan dolayı sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunlardan dolayı bina sakinleri mağdur olmaktadır. Sorunlarınızdan kurtulmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Su sızıntılarının oluşumu binalarda gözle görülmeyen ince çatlakların zaman içerisinde sorun oluşturmasından kaynaklanmaktadır. Profesyonel ustalarımız gözle görülmeyen çatlakları engelleyerek sorunun çözülmesini sağlamaktadır. Enjeksiyon su yalıtımı uygulamamız sayesinde su sızıntıları için dıştan müdahale edilemeyen binalarda kesin ve etkili çözüm sağlamaktayız. Tek seferde uygulanabilen yalıtım aynı zamanda sorunsuz bir kapatma da sağlamaktadır. Uzun yıllar kullanılabilen, zaman içerisinde özelliğini yitirmeyen ve hava şartlarından etkilenmeyen özelliklere sahiptir. İsonem Adalar olarak firmamız sizlerin kesin çözüme ulaşması için en doğru yöntemi tercih etmektedir. Bodrum ve teras izolasyonu yaparak beton veya yapıdaki kılcal çatlak, küçük-büyük boşluklarda oluşan su kaçağını kesmekteyiz. Isı kaybının önüne geçmenizi sağlamak için çatı izolasyonu hizmeti vermekteyiz. Firmamız her sorununuzda yanınızdadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir