İsonem Ataşehir

Firmamız yalıtım konusunda sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Su yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi konularda sizlere yardımcı olmaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her an firmamıza ait iletişim numaralarından bizlere ulaşarak hemen hizmet alabilmektesiniz. Kısa sürede sorununuzu çözerek sizlere garantili bir hizmet vermekteyiz. İsonem Ataşehir olarak sizlere uygun fiyatlarla profesyonel hizmet vermekteyiz. Sızıntı suları, geçici veya sürekli basınç yeraltı sularına maruz kalan temel perde duvarları için de yalıtım katmanı uygulamaktayız. Uygulama sonucunda ulaşılması gereken kuru film kalınlığı, minimum tüketim miktarı ve kullanılması gereken yardımcı malzemeleri uygulama yüzeyinin maruz kalacağı su basıncına göre belirlemekteyiz. Yalıtım için doğru malzemeleri kullanarak başarılı bir uygulama gerçekleştirmekteyiz.

Asansör kuyusu yalıtımı uygulamasında yapının dışından bir uygulama yapılamamaktadır.  Bu yüzden negatif yönden su yalıtım ve enjeksiyon su yalıtım uygulamaları yapılmaktayız. Uygulama yüzeyinin ana beton yüzeyi olması su yalıtım uygulaması için önemli bir detaydır. Asansör kuyusu için yapılacak olan yalıtımlarda bazen beton uygulamasına da gerek duyulmaktadır. Bu durumda sağlam ve kaliteli beton kullanmaktayız. Ayrıca el ile karıştırılan betonlar değil, su yalıtımı katkılı grount harcı ile yapılan beton uygulaması yapmaktayız. Firmamız bu konuda dikkat edilmesi gereken tüm detaylara önem vermektedir. İsonem Ataşehir olarak sağlam malzemeler kullanmamız sonucunda yapmış olduğumuz uygulamaların garantisi de o kadar iyi olmaktadır.

isonem-atasehir
isonem-atasehir

Firmamız bodrum kat gibi alanlarda basınçlı su gelmesiyle beraber yüzeye çıkması sonucunda oluşan sorunları enjeksiyon su yalıtımı uygulaması ile gidermektedir. Müşterilerimize sormuş olduğumuz suyun zeminden mi veya hangi alandan geldiği sorularına aldığımız cevaplar sonucunda doğru bir uygulama yapmaktayız. İsonem Ataşehir olarak profesyonel ekibimiz alanı keşif yaparak suyun nerelerden geldiğinin tespitini yapmaktadır. Daha sonra enjeksiyon su yalıtımı ile beton veya yapıdaki kılcal çatlak, küçük-büyük boşluklarda oluşan su kaçağını kesmekteyiz. Bu uygulama bodrum alanlarında yaşanan su sıkıntıları için kesin çözüm olmaktadır. Çatı izolasyonuna ihtiyaç duyan müşterilerimiz için, ısı kaybının önüne geçen, yüke dayanıklı ve yangından etkilenmeyen özelliklerde malzemeler kullanarak hizmet vermekteyiz. Yapılara zarar veren faktörlerden biri olan sudan korunmak için yaptığımız hizmetlerle sizlere su yalıtımı için kaliteli hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir