İsonem Avcılar

Su Yalıtımının Avantajları

Yapıların kullanım süresi uzatmak ve uzun vadede verim alabilmek amacı ile yapılan su yalıtım sistemleri son dönemlerde oldukça popüler işlemler arasındadır.  Su yalıtımının uygulama alanları oldukça geniştir. Her alan için ideal bir çözümdür. Örneğin; teras, bina temeli, asansör kuyusu ve diğer tüm alanlar için avantajlıdır. İsonem Avcılar alanında faaliyet gösteren firmamız yapılarınızı daha uzun süreli ve sorunsuz kullanabilmeniz açısından su yalıtımı konusunda titiz bir çalışma sergilemektedir. Gerek kullanılan materyallerimiz gerse tercih ettiğimiz su yalıtım yöntemlerimiz sayesinde su sızdırma sorunu ile nerdeyse hiç karşılaşmazsınız. Su sızdırma olayları birden meydana gelmeyen olaylardır. Yavaş yavaş temelden sızan su zamanla tüm binayı kaplar. Duvarda küf, mantar ve kararma olayları ile karşılaşırsınız. Geri dönüşü olan bir olay gibi görünse de eskisi gibi binanız eskisi kadar sağlıklı bir duruş sergileyemez.

isonem-avcilar
isonem-avcilar

Su yalıtımı her alan için uygulanabilen bir işlemdir. Bu yüzden su ile karşı karşıya gelen tüm alanlarınızda bu işlemi tercih edebilirsiniz. İsonem Avcılar alanında hizmet gösteren firmamız özellikle açık alanlarınızın su yalıtımına ihtiyacı olduğu her fırsatta vurgulamaktadır. Örneğin teras suya maruz kalan alanların başında gelir. Amacına uygun yapılmış su yalıtımı ile suyun tüm zararlarından yapınızı koruyabilmeniz mümkündür. Suyun temas edeceği tüm alanlara uygulanabilir olması temeli daha sağlam yapıları da beraberinde getirmiştir. Bu yüzden su yalıtımı son dönemlerde daha sağlam binalar için önem teşkil etmektedir. Su yalıtımı sırasında tercih ettiğimiz su yalıtım malzemeleri uygulanacak alana göre değişiklik gösterir. Genellikle polimer bitümlü örtüler, sentetik örtüler, sürme su yalıtım malzemeleri ön planda yer alır.

Günümüzde yapılan birçok bina ekstra bir önlem alınmadığı sürece suyun zararlarına kısa süreliğine dayanıklıdır. Kısa bir süre sonunda temelden su alan yapıda olumsuzluklar baş gösterir. İsonem Avcılar alanında hizmetlerine her geçen gün yenisini ekleyen firmamız su yalıtımı ile binalarınızın dayanıklılık süresini maksimum seviyede tutar. İç ve dıştan alınacak önlemler sayesinde suyun tüm zararları ber taraf edilmiş olur. Firmamızın sizler için sunacağı ayrıcalıklı su yalıtım hizmetlerinden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir