İsonem Bahçelievler

Kullanılan yapıların sağlam olması bireylerin can ve mal güvenliği için oldukça önemlidir. Bu yüzden su yalıtımı uygulaması yapılmalıdır. Suyun veya nemin yapıya zarar vermesini önlemek amacıyla uygulama yapılmaktadır. Su yalıtımı sayesinde su veya nemin ahşap, metal, taş, tuğla gibi gereçler üzerindeki olumsuz etkilerinin önüne geçilmektedir. İsonem Bahçelievler olarak su yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi birçok konularda sizlere yardımcı olmaktayız. Su yalıtımı konusunda özellikle doğru malzeme kullanımı çok önemlidir. Ustalarımız malzeme seçimi konusunda gereken özeni göstererek uygulamalarda istenilen sonuca ulaşmaktadırlar. Sorunlarınızı kısa sürede gidererek sizleri daha fazla mağdur etmemekteyiz.

isonem-bahcelievler
isonem-bahcelievler

Yalıtım hizmetlerimiz de ilk önce sorunun olduğu yerde ücretsiz olarak ekspertiz yapmaktayız. Ekspertiz sayesinde detaylı bir inceleme gerçekleştirerek uygulama sırasında gerekli olan araç gereçleri belirlemekteyiz. Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra yalıtım uygulamasına başlamaktayız. Temel perde yalıtım uygulaması hizmetimiz ile zeminden gelen suların betonu ve beton içerisinde bulunan demirlerin zamanla aşınmasına ve çürümesine engel olmaktayız. Ayrıca asansör kuyuları bina temel seviyelerine en alt kotta olan ve yer altı sularına en fazla mazur olan bölgelerdir. Bu yüzden asansör kuyularında su yalıtım problemleri ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlarınız için de sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz. İsonem Bahçelievler olarak tüm uygulamalarımızda kaliteli malzemeler tercih etmekteyiz. Bu sayede aynı sorunları tekrar yaşamanızın da önüne geçmekteyiz.

İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan firmamız kusursuz ve sorunsuz çatılar için de sizlere hizmet vermektedir. Sizlerin istekleri doğrultusunda hareket eden profesyonel ekibimiz kısa sürede sizleri beklentilerinize kavuşturmaktadır. Çatı izolasyonunun olumlu etkileri oldukça fazladır. Yaptırmış olduğunuz çatı izolasyonu sayesinde binanızın ısı kaybı ve tahribatının önüne geçmiş olmaktasınız. Ömrü uzayan binanızda su sızıntıların önlenmesinden dolayı rutubetlenme sorunları da yaşanmamaktadır. Bodrum yapılarınızı sudan korumak ve bunun yanında toprakta bulunan kimyasal maddelerden korumak istediğinizde bodrum izolasyon hizmetimizle sizlere yardımcı olmaktayız. Kısacası ihtiyaç duyduğunuz her sorununuzda İsonem Bahçelievler olarak ustalarımız ve teknolojik ekipmanlarımızla yanınızdayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir