İsonem Bakırköy

Yalıtım konusunda sizlere sınırsız hizmet sağlayan firmamız, istediğiniz her an sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamıza ait numaralarımızdan bize ulaşarak sorununuzu bildirmeniz yeterli olmaktadır. Daha sonra ekibimiz keşif için uygulama yapılacak alana gelerek, gereken bilgileri not etmektedir. Yaptığımız hazırlıklardan sonra kısa sürede uygulamaya başlayarak, sorununuzu halletmiş bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz. İsonem Bakırköy olarak firmamız su yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi konularda sizlere yardımcı olmaktadır.

isonem-bakirkoy
isonem-bakirkoy

İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan firmamız kusursuz ve sorunsuz çatılar için de sizlere hizmet vermektedir. Sizlerin istekleri doğrultusunda hareket eden profesyonel ekibimiz kısa sürede sizleri beklentilerinize kavuşturmaktadır. Teras izolasyonu hizmetimizde en altta kalacak kısımdan başlamaktayız. Yani sırasıyla betonarme tabakası, eğim uygulaması, buhar dengeleyici ve kesici tabaka, çatı teras yalıtım levhası, su yalıtım tabakası, ayırıcı keçe tabakası ve çakıl katman olarak uygulama yapmaktayız. Uygulamamızın kusursuz olması için su yalıtım katmanının birleşme yerlerini çok iyi bir şekilde yapıştırmaktayız. Yaptırmış olduğunuz çatı izolasyonu sayesinde binanızın ısı kaybı ve tahribatının önüne geçmiş olmaktasınız. Ömrü uzayan binanızda su sızıntıların önlenmesinden dolayı rutubetlenmede oluşmamaktadır. Gelişen ve değişen teknoloji doğrultusunda hareket eden İsonem Bakırköy olarak firmamız en iyi malzemeleri kullanarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Bodrum yapılarınızı sudan korumak ve bunun yanında toprakta bulunan ve yeraltı suları ile yapıya kadar yükselme imkanı bulan kimyasal maddelerden korumak istediğinizde bodrum izolasyon hizmetimizle sizlere yardımcı olmaktayız. Ayrıca asansör kuyuları bina temel seviyelerine en alt kotta olan ve yer altı sularına en fazla mazur olan bölgelerdir. Bu yüzden asansör kuyularında su yalıtım problemleri ortaya çıkmaktadır. Asansör kuyusu için yapılacak olan yalıtımlarda bazen beton uygulamasına da gerek duyulmaktadır. Bu durumda sağlam ve kaliteli beton kullanmaktayız. Ayrıca el ile karıştırılan betonlar değil, su yalıtımı katkılı grount harcı ile yapılan beton uygulaması yapmaktayız. İsonem Bakırköy olarak kaliteli malzemeler ve teknolojik ekipmanlarımız sayesinde her sorununuz için kısa sürede çözümler üretmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir