İsonem Bayrampaşa

Yalıtım konusu çok önemli bir konudur. Firma olarak bu önemli konuda profesyonel bir hizmet vererek sizlere yardımcı olmaktayız. İsonem Bayrampaşa olarak firmamız su yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi konularda sizlere yardımcı olmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz konularda firmamızın telefon numaralarından ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Asansör kuyusu yalıtımı uygulamasında yapının dışından bir uygulama yapılamamaktadır.  Bu yüzden negatif yönden su yalıtım ve enjeksiyon su yalıtım uygulamaları yapılmaktayız. Asansör kuyusu için yapılacak olan yalıtımlarda bazen beton uygulamasına da gerek duyulmaktadır. Bu durumda sağlam ve kaliteli beton kullanmaktayız. Uygulama sırasında kaliteli malzemeler tercih ederek tekrar sorun yaşamamanızı sağlamaktayız.

isonem-bayrampasa
isonem-bayrampasa

Firmamız su sızıntılarına karşı enjeksiyon su yalıtım hizmeti vererek çözüm bulmaktadır. İçerisinden su akan çatlaklar betonarmede korozyona sebep olmakta ve don sırasında yapıyı da tahrip etmektedir. Ayrıca su depolarında görülen çatlaklar için de enjeksiyon ürünleri kullanarak işlem yapmaktayız. Enjeksiyon tercih etmemizin bir sebebi de içme suyu ile temas halinde olduğunda kullanıma uygun olmasıdır. Su sızıntılarının çok fazla görüldüğü bir diğer yerde bodrumlardır. Bodrum yapılarınızı sudan korumak ve bunun yanında toprakta bulunan ve yeraltı suları ile yapıya kadar yükselme imkanı bulan kimyasal maddelerden korumak istediğinizde bodrum izolasyon hizmetimizle sizlere yardımcı olmaktayız. İsonem Bayrampaşa olarak müşterilerimizi memnuniyetini amaç edinerek profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

Binalar olumsuz hava koşullarından dolayı su sızıntıları ve su baskınlarına maruz kalmaktadırlar. Bu olumsuzluklardan dolayı binalarda oluşan çatlak veya tıkanıklıklardan dolayı meydana gelen su sızıntılarıyla nemlenme ve küflenme gibi sorunlarda görülmektedir. Sorunların giderilmesi için izolasyon uygulamalarının yapılması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda çatı izolasyonu hizmeti vererek sizlere yardımcı olmaktayız. İsonem Bayrampaşa olarak firmamız gelişmiş teknoloji yöntemlerini kullanarak sorunlarınıza çözüm bulmaktadır. Zamanında yapılmayan su izolasyonlarından dolayı su sızıntıları meydana gelir ve oluşan hasarların giderilmesi için masraflı bir tadilat gerekmektedir. Haftanın her günü sizlere hizmet veren firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Aklınıza takılan tüm konularda gerekli bilgileri alabilirsiniz. Firmamızı tercih ederek zamanında yaptırdığınız izolasyonlar sayesinde olumsuz durumlarla karşılaşmamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir