İsonem Beykoz

Birçok alanda gerek duyulan izolasyon uygulamaları için sizlere yardımcı olmaktayız. Firma olarak sizlere su yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi konularda hizmet vermekteyiz. Firmamıza ait telefon numaralarımızdan ulaşarak sorununuzu bizlere bildirmeniz yeterli olmaktadır. Kısa sürede tecrübeli ekibimizle birlikte profesyonel hizmet vererek sorunlarınızı halletmekteyiz. Teraslarınızda su sızıntısına neden olan kılcal çatlakları boyayı dökerek doldurmaktayız. Bodrumlarınızda ise izolasyon uygulaması yaparak beton veya yapıdaki kılcal çatlak, küçük-büyük boşluklarda oluşan su kaçağını kesmekteyiz. İsonem Beykoz olarak garantili hizmetlerimizle yanınızdayız.

isonem-beykoz
isonem-beykoz

Kış aylarında meydana gelen yağmur ve kar suyunun binalarda çatı, teras, balkon ve perdelere zarar vermemesi için su yalıtımı yapılması gerekmektedir. Değerli müşterilerimizin su yalıtımı ve izolasyon ile ilgili problemlerinde profesyonel ve garantili olarak çözüm sağlamaktayız. İzolasyon uygulamalarında kaliteli malzeme ve iyi bir işçiliğe gerek duyulmaktadır. İyi bir şekilde yapılmamış olan yalıtımda daha sonra tekrar aynı sorunlar yaşanmaktadır. İsonem Beykoz olarak firmamızı tercih ettiğinizde sizlere sağlam ve uzun yıllar kullanabileceğiniz yalıtım uygulamaları sunmaktayız. Bilinçli şekilde davranarak ve kaliteli malzemeler kullanarak yapılan çatı, havuz, asansör boşluğu gibi uygulamalarda sizlere daha fazla maliyet olacaktır. Yaptırdığınız su yalıtımı sayesinde hem binanızın ömrü uzayacak hem de binada bulunan dairelerde oturan kişiler daha konforlu bir şekilde hayatlarını sürdürmüş olmaktadır.

Asansörlü binalarda temelin en derin kısmını oluşturan, toprağa en yakın ve en derin çukur kısmına asansör kuyusu denilmektedir. Bu kuyunun toprak tarafından gelen suya karşı korunması gerekmektedir. Bunun için de yalıtım yani asansör kuyu yalıtımı yapmaktayız. Bu sayede ciddi problemlerin ve asansör kullanılamaması gibi durumların önüne geçilmektedir. Özellikle deniz seviyesinin altında ve çok yağış alan bölgelerdeki yapı alanlarında temel perde su yalıtımı uygulamaktayız. Yalıtım yapılmadığı zamanlarda binalarda su alma, küf, rutubet ve kötü kokuların oluşması gibi sorunlar yaşanmaktadır. Bu yüzden uygulama yapılacak alanları ücretsiz olarak keşif yaparak gereken malzemeleri ve uygulama çeşidini belirlemekteyiz. Belirlenen süre içerisinde işlemimizi bitirerek sağlam bir yalıtıma sahip olmuş alanları sizlere teslim etmekteyiz. İsonem Beykoz olarak firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir