İsonem Beylikdüzü

Yalıtımsız binalarda ısı kaybı görüldüğünde ısıtma ve soğutma maliyetleri de yükselmektedir. Duvarlarda terleme sonucunda küflenme ve siyah lekeler meydana gelmektedir. Ayrıca ısı dağılımı dengesiz olacağından dolayı dış duvarlar ve pencerelere yakın kısımlar soğuk, iç taraflar sıcak olmaktadır. Her yönden birçok olumlu etkisi olan yalıtım için İsonem Beylikdüzü olarak firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız su yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi konularda sizlere yardımcı olmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her an telefon numaralarımızdan ulaşarak garantili ve profesyonel hizmete sahip olabilirsiniz.

isonem-beylikduzu
isonem-beylikduzu

Binaları ve binaların içerisinde bulunan varlıkları ses, su, nem, sıcak ve soğuğa karşı korumak için önlem alınması gerekmektedir. Bu önlem izolasyon yapılması sayesinde olmaktadır. İzolasyon sayesinde binalarda oturanlar güvenli, gürültüden uzak, çağdaş ve sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürmektedirler. Su yalıtımı sayesinde suyun ya da nemin binaya zarar vermesi engellenmektedir. Bina temeline, çatılara, duvarlara ve bina çevresine su yalıtımı uygulanabilmektedir. Su yalıtımı yapılmayan binalarda temelden su gelmesinden dolayı yapının direnci azalır ve olası bir depremde yıkılma riski artmaktadır. İsonem Beylikdüzü olarak izolasyon uygulamaları için ücretsiz olarak ekspertiz gerçekleştirerek, uygulama yapılacak alana göre müdahalede bulunmaktayız.

Çatılar binaların en üst bölümünde yer aldığından dolayı yağmur, rüzgâr gibi hava olaylarından etkilenmektedir. Bu yüzden çatılarınızda da yalıtım yapılması gerekmektedir. İsonem Beylikdüzü olarak firmamız tarafından çatılarınızın hava olaylarından korunması için çatı izolasyonu hizmeti verilmektedir. Aynı şekilde bodrum katlarınız için de izolasyon hizmeti vermekteyiz. Bodrum katlar kimyasal maddelere maruz kalmaktadır. Topraktan gelen suların sızmasından dolayı da sorunlar meydana gelmektedir. Enjeksiyon su yalıtımı ile beton veya yapıda meydana gelen çatlak ve boşluklarda oluşan su kaçağını keserek bodrum katlarınızda meydana gelen sorunlarınızı önlemekteyiz. Zeminden gelen suların zarar vermesini önlemek için temel perde yalıtım uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. Yer altı sularına maruz kalan asansör kuyuları için su yalıtımı ve enjeksiyon su yalıtımı uygulamaları yapmaktayız. Ayrıca dışarıdan müdahale edilemeyen asansör kuyuları için negatif olarak yani içeriden müdahale etmekteyiz. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir