İsonem Çekmeköy

Birçok alanda izolasyona gerek duyulmaktadır. Firma olarak sizlere su yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi konularda yardımcı olmaktayız. Yapıların uzun ömürlü olabilmesi, sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlayabilmesi, su ve nemden dolayı oluşacak zararların önlenmesi, su ve nemin metal, taş, tuğla gibi araç gereçlere olan olumsuz etkisini önlemek amacıyla yalıtım yapılmaktadır. Yalıtım sayesinde nem ve nemden dolayı küfün oluşturduğu kötü kokular da engellenmektedir. İsonem Çekmeköy olarak firmamız gerekli tüm ekipman ve malzemelere sahip olduğundan dolayı istediğiniz her alan için yalıtım hizmeti vermekteyiz. Anlaştığımız süre içerisinde işimizi bitirerek sizlere teslim etmekteyiz. Yapmış olduğumuz hizmet karşısında garanti vererek siz değerli müşterilerimizi asla mağdur etmemekteyiz.

isonem-cekmekoy
isonem-cekmekoy

Binaları rüzgâr, soğuk, sıcak gibi çeşitli tabiat olaylarından koruyan çatılar bulunmaktadır. Çatıların taşıyıcı bölümlerinde ahşap, çelik, beton gibi farklı malzemeler bulunmaktadır. Çatılarda herhangi bir yük bulundurulacağı durumlarda yükün durumuna göre çatının taşıyıcı bölümünün malzemesinin seçilmesi gerekmektedir. Ayrıca çatılarda yalıtıma da ihtiyaç duyulmaktadır. Yapılan yalıtım uygulamaları sayesinde hava olaylarından dolayı oluşan sorunlar engellenmektedir. Deneyimli ekibimizle birlikte çatı izolasyonu uygulaması yaparak ısı kaybının önüne geçen, yüke dayanıklı ve yangından etkilenmeyen özelliklerde malzemelerle hizmet vermekteyiz. İsonem Çekmeköy olarak firmamız ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere yardımcı olmaktadır. Telefon numaralarımızdan firmamıza ulaşmanız hizmet alabilmeniz için yeterli olmaktadır.

Asansör kuyuları yapıların kot farkından dolayı en sık su alan yeridir. Bu alanlara dışarıdan müdahale edilemediğinden negatif yani içeriden kristalize özelliğine sahip ürünler veya su basıncı çok yüksek bölgelerde enjeksiyon ile müdahale etmekteyiz. Enjeksiyon su yalıtımı ile beton veya yapıdaki kılcal çatlak, küçük-büyük boşluklarda oluşan su kaçağını keserek bodrum katlarınızda meydana gelen sorunlarınızı da önlemekteyiz. Bodrum izolasyon uygulaması sayesinde tekrar su sızıntılarına maruz kalmamaktasınız. İsonem Çekmeköy olarak firmamızda son teknolojik alet ve ekipmanlar yer almaktadır. Ayrıca kaliteli malzemeler kullanan tecrübeli ekibimiz sizlere garantili ve profesyonel bir hizmet vermektedir. Bu sayede sağlam ve uzun ömürlü izolasyonlara sahip olmaktasınız. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir