İsonem Esenler

Su yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi konularda yaşadığınız tüm sorunlar için sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamıza ait iletişim numaralarından ulaşarak sorununuzu bize bildirmenizden sonra hemen hizmet vermekteyiz. Gelişen ve değişen teknolojiden faydalanarak sürekli kendimizi yenileyerek hizmet vermekteyiz. Özellikle kaliteli malzemeler kullanarak, sorunun tekrarlamasının önüne geçmekteyiz. İsonem Esenler olarak firmamız ücretsiz keşif hizmeti ile sorunu inceleyerek, sorununun çözümü için gereken malzeme ve uygulamaları belirlemektedir. Tüm uygulamalar için kısa sürede hizmet vererek sorunun çözümünü sağlamaktayız.

isonem-esenler
isonem-esenler

Binalarda bazen çürümeler görülmektedir. Bu çürümelerin sebebi ise su sızıntılarıdır. Çürümelerin önüne geçmek için de duvar su yalıtım uygulaması yapmaktayız. Teraslarda kılcal çatlaklardan dolayı su sızıntıları meydana gelmektedir. Bu sızıntıları önlemek için çatlakları doldurmaktayız. Çatlakların önlenmesi ile sorun ortadan kalmış olmaktadır. Bodrumlar bazı kimyasal maddelere maruz kalmaktadır. Bodrumlarınızda izolasyon uygulaması yaparak beton veya yapıdaki kılcal çatlak, küçük-büyük boşluklarda oluşan su kaçağını kesmekteyiz. Negatif yönden su yalıtım ve enjeksiyon su yalıtım uygulamaları ile asansör kuyusu su yalıtımını yapmaktayız. İsonem Esenler olarak yapmış olduğumuz izolasyon uygulamalarında garanti vermekteyiz. Zamanında ve kaliteli malzemelerle yapılmayan su izolasyonlarından dolayı su sızıntıları meydana gelir ve oluşan hasarların giderilmesi için masraflı bir tadilat gerekmektedir. Bu yüzden oluşan sorunları ertelemeden firmamızla iletişime geçerek anında hizmet alabilirsiniz.

Binaların yapımı esnasında temel perde yalıtımı uygulayarak oluşacak su sızıntılarının beton ve içerisindeki demirleri çürütmesini ve aşındırmasını engellemekteyiz. Bu sayede sonradan oluşacak olan su sızıntıları sorununun önüne geçmiş olmaktayız. Yüksek dirençli, sağlam uygulamalara sahip olabileceğiniz bir hizmet vermekteyiz. Tekrar aynı sorunları yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Birçok olumsuz hava koşulları meydana gelmektedir. Bunun sonucunda oluşan su sızıntıları ve baskınları binalarda nemlenme ve küflenme olumsuz durumlara sebep olmaktadır. Nemlenme ve küflenmeyi önlemek için izolasyon uygulamasının yapılması gerekmektedir. Kaliteli malzemelerle ve teknolojik ekipmanlarla gereken izolasyon uygulamalarını yaparak sorunu çözmekteyiz. İsonem Esenler olarak ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir