İsonem Eyüp

Yalıtım konusunda profesyonel hizmet almanız yaşam alanlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilmenizi sağlamaktadır. Bunun için tercih ettiğiniz firma da çok önemlidir. Firmamız tecrübeleri ve profesyonel çalışanları sayesinde değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktadır. Firma olarak sizlere su yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi konularda sizlere yardımcı olmaktayız. Ayrıca sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler için garanti vermekteyiz. Sızıntı suları bulunduğu bölgeye zarar vermektedir. Ayrıca sızan suyun tespit edilmesi de oldukça zor olmaktadır. Tespit edilemeyen durumlarda sürekli olarak sızıntı gerçekleşerek daha büyük olumsuzluklara yol açmaktadır. Bu yüzden müdahale edilmesi gerekmektedir. Firmamız bu tür olaylar karşısında sızıntı sularının, geçici veya sürekli basınç yeraltı sularına maruz kalan temel perde duvarları için yalıtım katmanı uygulamaktadır. İsonem Eyüp olarak doğru tespit ve doğru malzeme kullanımı ile sorunları kısa sürede halletmekteyiz.

isonem-eyup
isonem-eyup

Asansör kuyusu adından da anlaşıldığı üzere derin bir boşluğa sahiptir. Bu yüzden de dışarıdan bir müdahale yapılamamaktadır. Çözüm olarak negatif yönden su yalıtım ve enjeksiyon su yalıtım uygulamaları yapmaktayız. Uygulama yüzeyinin ana beton yüzeyinin olması su yalıtımı için önemlidir. Bazı durumlarda da beton kullanarak sorunu çözüme kavuşturmaktayız. İsonem Eyüp olarak firmamız her konuda sizlere kesin çözümler üretmektedir. Yalıtım konusundaki sorunlar için profesyonel hizmet alınmadığında bir süre sonra sorun tekrarlamaktadır. Ancak firmamız garanti vererek tekrar sorun yaşamanızın önüne geçmektedir.

Bodrum katlarda meydana gelen basınçlı su sorunlarınız için ekibimiz gerekli incelemeleri yaparak sorun için uygulama yapmaktayız. Enjeksiyon su yalıtımı uygulaması sayesinde bodrum katlarınızdaki su sorunlarınızı gidermekteyiz. Enjeksiyon su yalıtımı ile beton veya yapıdaki kılcal çatlak, küçük-büyük boşluklarda oluşan su kaçağını kesmekteyiz. Çatılar için de izolasyona gerek duyulmaktadır. Çatı izolasyonuna ihtiyaç duyan müşterilerimiz için, ısı kaybının önüne geçen, yüke dayanıklı ve yangından etkilenmeyen özelliklerde malzemeler kullanarak hizmet vermekteyiz. Bu sayede sorunlarının da önüne geçmekteyiz. İsonem Eyüp olarak firmamız her zaman müşterilerimizin memnuniyetini amaç edinmektedir. Bu yüzen tüm uygulamalarımızda kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir