İsonem Fatih

Ev ve iş yeri olarak kullandığımız binalarda rahat bir yaşam sürdürebilmek için insanlar binaların konforlu olması tercih eder. Özellikle son yıllarda inşa edilen binaların yalıtım sorunu ortadan kaldırılmıştır. Binaların her türlü yalıtım sorununu çözen İsonem Fatih şubesi son teknolojiyi kullanarak uzun ömürlü ve sorunsuz bir yaşam sürmenizi sağlar. Alanında uzman insanlarla çalışmalar sağlayarak insanların güvenini kazanmayı başaran bir firma haline gelmiştir. Her türlü müşteri isteğini önemseyip sorunlara hızlı çözümler bularak sorunların kısa sürede çözülmesini sağlar. Yapılan işlemler hakkında bilgi almak için firma ile direk görüşme sağlayabilirsiniz. Su yalıtımında kullanılan ürünlerin ISO, CE ve TSE belgelerine sahip olması müşterilere ayrıca güven vermektedir.

isonem-fatih
isonem-fatih

İsonem Fatih şubesi su yalıtımı konusunda pek çok ürün kullanmaktadır. Bu ürünler arasında Isonem HYBRID ürünü zemin kaplama işleminde kullanılmaktadır. Yalıtım konusunda geliştirilen son teknoloji ürünü HYBRID, kullanım açısından oldukça pratik ve kolaydır. Kuru ve hafif nemli yüzeylere rahatça uygulanabilen bu ürün zemin kaplama konusunda tek başına yeterli gelmektedir. Farklı renk seçimleri sayesinde insanlar kendi zevklerine göre kaplama yaptırabilmektedir. Kolayca uygulandığı için insanlar tarafında sıkça tercih edilen bir üründür. HYBRID ürünü sayesinde zemin yüzeylere kaplanırken ayrıca beton ya da şap gibi ürünlere gerek duyulmaz. Kolay kuryan bir ürün olduğu için uygulama işlemi de kısa sürede tamamlanmaktadır. Zemin kaplama sırasında işlem uygulanan yüzeylerde herhangi bir kabarma ya da çatlama gibi sorunlarla karşılaşılmaz.

Isı yalıtımı ve temel perde yalıtımı konusunda da hizmet veren İsonem Fatih firması müşterilerine sınırsız hizmet sunar. Firma işçiliği kolay kullanımı uzun süreli ürünler tercih etmektedir. Bu ürünler arasında Isonem MS POLYMER bulunur. Isı yalıtımı ve perde yalıtımı malzemelerinin başında gelen bu ürünün işçiliği de oldukça kolaydır. Teraslarda, balkon ve ıslak hacimli yerlerde kolayca uygulanmaktadır. Sert ve elastik bir yapıya sahip olması kullanım kolaylığı sunmaktadır. MS POLYMER ürünleri fiyat konusunda da müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Oldukça ekonomik olan bu ürün farklı renk seçeneklerine sahiptir. Firmada bulunan renk kartelasından istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz renk zemine uygulandığında ışıktan ve çözünürlükten kaynaklı değişim gösterebilir. Bu durumu göz önüne alarak seçim yapmanız önerilir.

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir