İsonem İzmit

Yalıtım yapılması sayesinde pek çok olumsuz durumun önüne geçilmektedir. Firmamız bu konuda sizlere garantili bir hizmet vererek yardımcı olmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her an telefon numaralarımızdan ulaşarak kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Firmamız su yalıtımı, temel perde yalıtımı, enjeksiyon su yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi konularda sizlere yardımcı olmaktadır. İsonem İzmit olarak firmamız uygulama sırasında kaliteli malzemeler ve uygun ekipmanlar kullanmaktadır. Ayrıca tecrübeli ekibimizle birlikte kısa sürede tüm uygulamamaları gerçekleştirmekteyiz.

isonem-izmit
isonem-izmit

Binaların uzun ömürlü olması için su yalıtımı yapılması gerekmektedir. Binaların yapımı sırasında su yalıtımı yaptırmanın maliyeti daha düşük olmaktadır. Ancak su izolasyonu yapılmayan temel ve perdelerin izole yapılması sonradan daha zor ve daha maliyetli olmaktadır. Temel perde yalıtım uygulamalarında bitüm esaslı, çimento esaslı ve kendinden yapışkanlı meblanlar kullanmaktayız. Uygulamadan önce uygulama yapılacak mekânı inceleyerek, mekâna uygun malzemeler tercih etmekteyiz. Kaliteli malzemeler kullanarak sağlam bir şekilde yalıtım hizmetini tamamlamaktayız. Ayrıca binaları her türlü hava olaylarından koruyan çatılarda da yalıtıma da ihtiyaç duyulmaktadır. Yapılan yalıtım uygulamaları sayesinde hava olaylarından dolayı oluşan sorunları engellemekteyiz. Çatı izolasyonu uygulaması için ısı kaybının önüne geçen, yüke dayanıklı ve yangından etkilenmeyen özelliklere sahip malzemeler kullanarak hizmet vermekteyiz. İsonem İzmit olarak firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Binalarda yalıtıma ihtiyaç duyan bölümlerden bir tanesi de asansör kuyularıdır. Asansör kuyuları yapıların kot farkından dolayı en sık su alan yeridir. Bu alanlara dışarıdan müdahale edilemediğinden dolayı negatif yani içeriden kristalize özelliğine sahip ürünler veya su basıncı çok yüksek bölgelerde enjeksiyon ile müdahale etmekteyiz. Ayrıca enjeksiyon su yalıtımı ile beton veya yapıdaki çatlak, küçük-büyük boşluklarda oluşan su kaçağını keserek bodrum katlarınızda bodrum izolasyon uygulaması sayesinde su sızıntılarını önlemekteyiz. Suyun veya nemin yapıya zarar vermesini önlemek amacıyla su yalıtımı yapmaktayız. Su yalıtımı sayesinde su veya nemin ahşap, metal, taş, tuğla gibi gereçler üzerindeki olumsuz etkilerinin önüne geçilmektedir. İsonem İzmit olarak firmamızı tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir