İsonem Pendik

Yapıların uzun ömürlü ve sağlıklı olmadı için bir takım korumalara gerek duyulmaktadır. Bunların en önemlisi su ve suyun zararlı etkilerine karşı alınan önlemlerdir. İnsan sağlığı için çok büyük öneme sahip olan su ne yazık ki yapılara ciddi hasar verebilmektedir. Yapılara sızan sular duvar ve diğer yüzeylerin pH değerini bozmakta ve korozyona neden olmaktadır. Normal bi yapının pH değeri 12.5 – 13.5 arasında olmalıdır. Bunun bozulmasıyla kimyasallar tepkimeye girmeye ve korozyonun oluşmasına sebep olmaya başlar. Özellikle deprem bölgesinde çok ciddi sorunlara sebep olmakta mal hatta can kaybına neden olmaktadır. İsonem Pendik firması yapıların sağlıklı ve güvenli olması için özenle çalışmaktadır.

isonem-pendik
isonem-pendik

 

Binaların direnç seviyesini yükselten isonem Pendik ekini dayanıklılığı zedeleyecek herhangi bir zararın oluşmasını engellemektedir. Çeşitli yönlerden binanın içine sızan su noktaları mevcuttur. Sızan sular yapının içindeki demiri korozyona uğratarak taşıması gereken yükü taşıyamamasına hatta çürümesine sebebiyet vermektedir. Su yalıtımı izolasyonu suyun binaya girme ihtimalinin görüldüğü her noktaya yapılabilmektedir. İlk akla gelen yerler ise binanın temeli, çatı, balkon ve teraslar olmaktadır. Betonun çatlamasına ve çürümesine engel olan işlem sayesinde yapı sağlıklı bir hale gelmektedir. Duvar ve diğer yüzeylerde meydana gelen nem, küf, siyah leke, rutubet gibi istenmeyen oluşumlar engellenir ve tekrarlanmaması sağlanır. Duvar ve diğer yüzeylerde meydana gelen tuzlanma ve kabarmalar çözüme kavuşur. Su yalıtımının bir başka avantajı ise şık bir görüntü oluşturmasıdır. Yaşanılan alanın temiz, hijyenik, ferah ve sağlıklı bir hale gelmesi için hizmet veren ekip müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır.

 

İsonem Pendik çalışanları profesyonel ve tecrübeli olmasıyla çok kısa sürede işlemi tamamlamakta ve sağlıklı ve güvenilir bir hale gelmektedir. Yaşam alanının iyileştirilmesini sağlayan işlem isonem Pendik sayesinde çok kısa zamanında yapılmaktadır. Kullanılan yüksek performanslı, düşük ısı iletkenlik, yüksek güneş ışını soğurganlığı, ve yüksek yüzey ısı vericiliği, değerlerine sahip buhar geçirgenliği olan, elastomerik reçine esaslı ürünlerle müşterilerin tüm hassasiyetleri karşılanmaktadır. Kaliteli ve güvenilir ürünlerin tecrübeli ve profesyonel ekiple buluşması sayesinde yapılar daha güvenilir, sağlam ve şık bir hale dönüşmektedir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir