İsonem Sarıyer

Birçok farklı su yalıtımı sistemleri bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz alana göre uygun olan su yalıtım sistemini tercih ederek hizmet vermekteyiz. Firmamız bu konuda kaliteli malzemelere ve ekipmanlara sahip olarak sizlere yardımcı olmaktadır. İsonem Sarıyer olarak bölgede tercih edebileceğiniz firmalardan bir tanesiyiz ayrıca sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz için garanti vermekteyiz. Müşterilerimizi asla mağdur etmemekteyiz. Çimento esaslı su yalıtımı, bitüm-kauçuk esaslı su yalıtımı, poliürea, poliüretan ve MS-Polymer su yalıtımı, elastomerik reçine esası su yalıtımı ve dış cephe su yalıtımı olarak birçok farklı sistemlerde farklı malzemeler kullanarak sizlerin sorunlarını gidermekteyiz.

isonem-sariyer
isonem-sariyer

Kullanmış olduğumuz elastomerik reçine esaslı Solvent içermeyen ve kıvamlı su yalıtım ürünü ile uyguladığımız yüzeylerde eksiz, su geçirimsiz ve elastik bir kaplama oluşturmaktayız. Bu uygulamayı kuru veya az nemli yüzeylerde yapmaktayız. Elastomerik reçine esaslı su yalıtım sistemi için fırça, rulo veya püskürtme ekipmanı ile uygulama yapmaktayız. Malzemelerimizi aynı oranda su ile inceltmekteyiz. Daha sonra da astarlayarak 2-3 saat kurumaya bırakmaktayız. Astarlanan ve kurumuş olan yüzeyi en az iki kat olarak uygulamaktayız. Çatlama riski gördüğümüz çatlaklarda ise farklı bir malzeme ile müdahale etmekteyiz. Kaplama yaptığımız alan tam olarak kuruyana kadar yağmur, su ve don karısında korunması gerekmektedir. İsonem Sarıyer olarak tecrübeli ekibimiz ile gerekli tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Dış cephe su yalıtımı için siloxan ve wandflex olarak iki farklı ürün kullanmaktayız. Bu ürünlerle dış cephelerin görüntüsünü değiştirmeden, su geçirimsiz hale getirmekteyiz. Kullandığımız ürünler yüzeyde bir katman oluşturmamaktadır. Bu yüzden de binanın nefes almasını engellemeden, dış görüntüsünü değiştirmeden, kararma veya kabarma yapmadan hizmet vermekteyiz. Yapılan uygulamalar sayesinde suyun meydana getirdiği tahribat engellenerek, binanın ekonomik ömrü uzamaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemeler şeffaf, görüntüyü değiştirmeyen, yüksek penetrasyon derinliği olan ve uzun ömürlü olan yapılara sahiptir. Dış cepheler binaların kıyafeti gibidir. Bu yüzden uygulama sırasında yapısına, rengine herhangi bir zarar gelmemesi için dikkat edilmesi gerekmektedir. İsonem Sarıyer olarak firmamız bu konuda profesyonel bir şekilde davranmaktadır. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir