İsonem Şile

Su yalıtımı, bir bölgenin ya da yapının su geçirmeye dayanıklı hale gelmesine denir.  Suyun oluşturduğu zararlı etkilere karşı yapıyı koruma altına alan bu işlem sayesinde yapı sağlıklı bir şekilde korunmaktadır. Yapıların uzun ömürlü olabilmesi için ve suyun yapılara zarar vermemesi için yapışmakta olan bu işlem profesyonel bir ekip tarafından uygulanmalıdır. Aksi halde daha ciddi sonuçlarla karşılaşmak kaçınılmaz olacaktır. İsonem Şile ekibi yılların verdiği tecrübeyle ve teknolojinin sağladığı imkanlarla bu işlemi kısa sürede uygulamak için hazır beklemektedir.

isonem-sile
isonem-sile

Su yalıtımı işleminin çok fazla avantajları bulunmaktadır. Bunların başında yapıyı suyun yapıya temas etmesini en aza indirmek hatta önlemektir. Özellikle deprem bölgesinde bulunan bölgelerde can verir mal kaybına zarar verebilmektedir. Herhangi bir şekilde duvar veya yüzeye sızan su yapı içinde donarak ya da tepkimeye girerek yapıya ciddi hasar verebilir. Suyun duvar ya da yüzeye sızması aynı zamanda yapının PH değerinin bozulmasına sebebiyet verir.(normal bir betonun pH değeri 12.5  – 13.5 arasında olmalıdır.) Bozulan pH değeri ise korozyonun oluşmasına neden olur. Koruma tabakasının bozulması ise yapıyı çürümeye ve ciddi tehlikelere açık hale getirebilmektedir. Küçük bir maliyetle minimum zamanda maksimum bir koruma yapının ömrünü uzatır ve konforlu bir hale dönüştürebilir.  İsonem Şile tarafından uygulanan işlemle nem, rutubet ve küften kurtulan yüzey çok daha sağlıklı bir hale gelecektir. Ayrılan küçük bir bütçe çok daha pahalı olacak yapının ömrünü uzattığı için size de büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Ekonomik kayba uğratılmasını engelleyen bu işlemle çok daha güvenli ve konforlu bir yapıya sahip olmak mümkün olmaktadır.

İsonem Şile ekibi teknolojinin sağladığı imkanlarla çok kısa sürede bu uygulamayı yapmaktadır. Uygulanan işlem yeni nesil yalıtımdır ve uygulaması profesyonel ve tecrübeli ekip tarafından kolaylıkla yapılmaktadır. Çabuk ve hızlı kuruyan kimyasalların uygulanmasıyla zaman kazandırmaktadır. Yüzeyde film tabakası oluşturmayan ürünler kullanıldığı için görüntüyü ve dokuyu bozmayacaktır ve aynı zamanda yapının nefes almasını engellemeyecektir.  Aynı zamanda kararma ve kabartma yapmayacağı için şık ve göze hoş görünecektir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir