İsonem Silivri

Yalıtım yaptırmanın kullanım alanları için çok fazla olumlu etkisi bulunmaktadır. İsonem Silivri olarak firmamız su yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi pek çok konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli malzeme kullanarak sorununuzun tekrarlanmasının önüne geçmekteyiz. Firmamıza ait telefon numaralarından ulaşarak sorununuzu bildirmeniz yeterli olmaktadır. Yalıtımsız binalarda sıcak ve soğuklardan dolayı oluşan siyah izler ve küflenme bireylerin sağlığına zarar vermekte ve aynı zamanda kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Bu durumları engellemek için kısa sürede yalıtım uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

isonem-silivri
isonem-silivri

Su yalıtımı için pek çok farklı ürünler kullanmaktayız. Sürülerek uyguladığımız ürünler yüzeylerde hemen kuruyarak eksiz, su geçirimsiz ve yüksek mukavemetli bir kaplama oluşturarak su yalıtımını sağlamaktadır. Uyguladığımız yüzeyler belirli bir süreden sonra su, tuzlu su, tuz çözeltileri, bazlar ve deterjan gibi maddelere karşı dayanıklı olmaktadırlar. Kullanım alanı olarak çatı, balkon ve teraslarda, cephe panellerinde uygulanmaktadır. Ayrıca beton, sıva, şap, sıvanmış tuğla ve ahşap yüzeylerde de su yalıtım uygulaması malzemelerini kullanmaktayız. Yalıtım için dikkat edilen tek nokta yüzeylerin temiz, sağlam, taşıyıcı ve serbest parçacıklardan arındırılmış olmasıdır. Yani yüzeylerde çukur, kırık, segregasyon, kalıp hatası ve çatlak gibi sorunların bulunmaması gerekmektedir. İsonem Silivri olarak firmamız ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere yardımcı olmaktadır.

Bina temelinde, çatılarda, duvarlarda ve bina çevresinde su yalıtımına ihtiyaç duyulmaktadır. Yapılan su yalıtımı uygulaması sayesinde suyun ya da nemin binaya zarar vermesi engellenmektedir. Aksi halde yalıtımsız binalarda temelden su gelmesinden dolayı yapının direnci azalmakta ve sağlamlığı da tehlikeye düşmektedir. Teraslarınızda meydana gelen su sızıntısına neden olan kılcal çatlakları boyayı döküp doldurarak engellemekteyiz. Bodrumlarınızda ise izolasyon uygulaması yaparak beton veya yapıdaki kılcal çatlak, küçük-büyük boşluklarda oluşan su kaçağını kesmekteyiz. Zeminden gelen sular betonu ve beton içerisinde bulunan demirlerin zamanla aşınmasına ve çürümesine sebep olmaktadır. Bunun için de temel perde yalıtımı uygulayarak bu durumu engellemekteyiz. İsonem Silivri olarak yapmış olduğumuz yalıtım uygulamaları için garanti vermekteyiz. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir