İsonem Sultangazi

Çimento esaslı su yalıtımı, Bitüm-kauçuk esaslı su yalıtımı, Poliürea, poliüretan ve MS-Polymer su yalıtımı, dış cephe su yalıtımı olmak üzere farklı su yalıtım sistemleri bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz alanlarda uygun olan yalıtım çeşidi için sizlere hizmet vermekteyiz. Yalıtım sistemleri çeşitleri, farklı alanlar için uygulanmaktadır. Bu yüzden kullanılan malzemeler de birbirinden farklıdır. Firmamız kaliteli malzeme ve uygun ekipman tercihi ile kısa sürede sorunsuz bir şekilde su yalıtımını gerçekleştirmektedir. Su yalıtımının her alana birçok olumlu etkisi bulunmaktadır. Bu yüzden geç kalmadan ve ertelemeden firmamızı tercih ederek ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlara su yalıtımını yaptırabilirsiniz. İsonem Sultangazi olarak firmamız değerli müşterilerime sunmuş olduğumuz hizmetler için garanti vermektedir.

isonem-sultangazi
isonem-sultangazi

Seramik kaplı balkon ve teraslar için şeffaf poliüretan su yalıtımı uygulamaktayız. Özellikle sırlı fayans ve seramik, mermer, granit ve cam gibi parlak yüzeylerin su yalıtımında kullanmış olduğumuz malzeme kuruduktan sonra elastik ve eksiz bir katman oluşturmaktadır. Oluşan katman malzemenin kalitesinden dolayı dış hava koşullarından etkilenmemektedir. Ayrıca bu katman belirli bir süre sonrasında sararma ve solma yapmamaktadır. Uygulama yapılacak olan yüzey tam olarak kuru olduktan sonra başlamaktayız. Yüzme havuzu-su deposu gibi sürekli su ile temas olan alanlarda poliürea su yalıtımını uygulamamaktayız. İsonem Sultangazi olarak firmamız su yalıtım sistemleri konusunda profesyonel bir hizmet vermektedir.

Binaların kıyafeti gibi olan dış cephelerin de su yalıtımına ihtiyacı vardır. Ancak yalıtım uygulaması yapılırken dış cephenin yapısına, rengine zarar vermemesi gerekmektedir. Yanlış malzeme kullanımı ve yanlış uygulama sonucunda dış cephede olumsuz durumlara rastlanılmaktadır. Firmamız dış cephe su yalıtımı için siloxan ve wandflex olarak iki farklı ürün kullanmaktayız. Bu ürünlerle dış cephelerin görüntüsünü değiştirmeden, su geçirimsiz hale getirmekteyiz. Uygulama sonucunda dış cephenize zarar gelmeden suyun tahribatının önüne geçerek binanızın ömrünü uzatmış olmaktasınız. Başka bir su yalıtım çeşidinde ise kullanmış olduğumuz elastomerik reçine esaslı Solvent içermeyen ve kıvamlı su yalıtım ürünü ile uyguladığımız yüzeylerde eksiz, su geçirimsiz ve elastik bir kaplama oluşturmaktayız. İsonem Sultangazi olarak ihtiyaç duyduğunuz her alanda tüm ekibimizle beraber yanınızdayız. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir