İsonem Tuzla

Her alanda yaşadığınız su sızıntısı sorunlarınız için firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Su yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi konularda sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz. İsonem Tuzla olarak firmamıza ait numaralardan bize ulaşarak istediğiniz hizmet için bilgi alabilmektesiniz. Profesyonel ekibimiz tarafından ücretsiz keşif hizmeti de verilmektedir. Keşif sırasında kullanılacak malzemeler ve ekipmanları belirlemekteyiz. Ayrıca işlemin ne kadar süreceği konusunda da sizleri bilgilendirmekteyiz. Sizlerin de onay vermesinden sonra teknolojik ekipmanlarımızla birlikte izolasyon sorunlarınızın çözümünü gerçekleştirmekteyiz.

isonem-tuzla
isonem-tuzla

Binalarda sızıntı yapan su duvarlarda ve binanın yapısında çürümelere neden olmaktadır. Çürümelerin önüne geçmek için duvar su yalıtımı yapmaktayız. Tekrar aynı sorunları yaşamamanız için bizim gibi profesyonel kişileri tercih etmeniz gerekmektedir. Teraslarınızda ihtiyaç duyduğunuz yalıtım için sıcak havalarda hizmet vermekteyiz. Teraslarınızda su sızıntısına neden olan kılcal çatlakları boyayı dökerek doldurmaktayız. Dökmüş olduğumuz boyaları 24 saat kurumaya bırakmaktayız. Rulo fırça kullanarak uygulamayı tamamlamaktayız. Bu uygulamadan sonra teraslarınızda su sızıntılarına maruz kalmamaktasınız. İsonem Tuzla olarak firmamız müşterilerimizin memnuniyetini amaç edinmektedir. Bu yüzden yapmış olduğumuz uygulamalar için mutlaka garanti vermekteyiz. Bodrumlarda da su sızıntıları yaşanmakta ve izolasyonun yapılması gerekmektedir. Bodrumlarınızda izolasyon uygulaması yaparak beton veya yapıdaki kılcal çatlak, küçük-büyük boşluklarda oluşan su kaçağını kesmekteyiz.

Su sızıntıları birçok alanda yaşanmaktadır. Bunlardan bir tanesi de zeminlerdir. Zeminden gelen suların betonu ve beton içerisinde bulunan demirlerin zamanla aşınmasına ve çürümesine sebep olmaktadır. Binaların yapımı esnasında temel perde yalıtımı uygulayarak bu durumu engellemekteyiz. Son derece gerekli olan bu durum için kaliteli malzemeler kullanarak hizmet vermekteyiz. Uygulama sonucunda uzun yıllar sürecek yüksek dirençli, dayanıklı izolasyona sahip olmaktasınız. Su sızıntıları bireyleri çok mağdur etmektedir. Sızıntılardan dolayı yaşanan rutubet gibi birçok sorun bireyleri rahatsız etmektedir. Özellikle kaliteli malzemeler tercih ederek ve profesyonel bir performans göstererek aynı sorunları tekrar yaşamanızın önüne geçmekteyiz. İsonem Tuzla olarak yalıtım konusunda ihtiyaç duyduğunuz her sorunda sizlere yardımcı olmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir