İsonem Ümraniye

            Su yalıtımı birçok olumlu özelliğe sahip olduğundan dolayı her alanda tercih edilmektedir. Yapıların uzun ömürlü olabilmesi, sağlıklı ve güvenli bir ortam sağlayabilmesi, su ve nemden dolayı oluşacak zararların önlenmesi, su ve nemin metal, taş, tuğla gibi araç gereçlere olan olumsuz etkisini önlemek için yalıtım yapılması gerekmektedir. Asansör kuyusu su yalıtımı, bodrum kat su yalıtımı, temel ve perde su yalıtımı, ıslak hacim su yalıtımı, balkon ve teras su yalıtımı, gizli dere su yalıtımı, su deposu su yalıtımı, havuz su yalıtımı, enjeksiyon su yalıtım, rutubet önleyici su yalıtımı gibi farklı birçok su yalıtım çeşidi bulunmaktadır. İsonem Ümraniye olarak firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Firmamızı tercih ederek garantili ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

isonem-umraniye
isonem-umraniye

Su yalıtımı uygulamaları bitüm-kauçuk su yalıtımı, poliürea, poliüretan ve MS-Polymer su yalıtımı ve elastomerik reçine esaslı su yalıtımı olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Su yalıtımı çeşitleri için kullanmış olduğumuz ürünler betondaki kimyasallar ile tepkimeye girerek kristal üretir ve betondaki kapiler boşlukları tıkamaktadır. Bu özelliklerinden dolayı da negatif ve pozitif tarafından yapılan su yalıtımı uygulamalarında kesin çözüme ulaşmaktayız. Uygulama yapılacak alanların yüzeylerinde çukur, kırık, segregasyon, kalıp hatası ve çatlakların olmaması gerekmektedir. İçme suyu ve kullanma suyu depolarında, yüzme havuzlarında, termal havuz ve sıcak su depolarında, perde duvar yalıtımında çimento esaslı, kristalize su yalıtımı harcı kullanmaktayız. İsonem Ümraniye olarak firmamızda kaliteli malzemeler kullanarak kesin çözümlere ulaşmaktayız.

Uygulama sırasında kullanmış olduğumuz malzemelerden olan kauçuk-bitüm esaslı tek bileşenli Solvent içermeyen su yalıtımı ürünü örtülerin ek yerlerinde ve tamiratlarında kullanmaktayız. Ayrıca beton, sıva ve şap, sıvanmış tuğla, metal, ahşap, çinko, sac gibi alanlarda kullanmaktayız. Yapı olarak UV ışıklarına ve dış hava koşullarına uygun olmasından dolayı teras, düz çatı ve çatı deresi gibi güneş ışığına maruz kalan alanlarda kullanmaktayız. Homojen kıvama gelene kadar karıştırdığımız malzemelerimizi su ile inceltmeden kullanmaktayız. Fırça, rulo veya püskürtme ekipmanları kullanarak katlar arasında kuruma sağlayarak uygulamamıza devam etmekteyiz. Tecrübeli ekibimizle beraber her noktaya dikkat ederek profesyonel bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. İsonem Ümraniye olarak değerli müşterilerimizin sorunlarına kesin çözüm bularak yardımcı olmaktayız. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir