İsonem Üsküdar

Kullanılan yapılarda en çok yalıtımdan dolayı meydana gelen sorunlar bireyleri uğraştırmaktadır. Su sızıntısı gibi sorunlarda sızıntının kaynağının bulunması ve sorunun giderilmesi biraz zor olmaktadır. Ancak firmamızı tercih ettiğinizde sorunlarınıza çözüm bulabilmektesiniz. İsonem Üsküdar olarak su yalıtımı, temel perde yalıtımı, teras izolasyonu, asansör kuyusu yalıtımı ve bodrum izolasyonu gibi birçok konularda sizlere yardımcı olmaktayız. Su yalıtımı uygulaması sayesinde su veya nemin ahşap, metal, taş, tuğla gibi gereçler üzerindeki olumsuz etkilerinin önüne geçilmektedir. Aksi halde yüzeyler üzerinde ciddi sorunlar meydana gelmektedir. Sorunu tespit edip, uygun malzemeler kullanarak kesin çözüme ulaşmaktayız. Uygulama için yeterli sayıda ustalarımız ile müdahale ederek sizleri uzun süre mağdur etmemekteyiz.

isonem-uskudar
isonem-uskudar

Sorunu anlamak için ekspertiz yapmaktayız. Bu sayede detaylı bir inceleme gerçekleştirerek uygulama sırasında gerekli olan araç gereçleri belirlemekteyiz. Tüm hazırlıklardan sonra uygulamaya başlanmaktadır. Zeminden gelen suların zarar vermesini önlemek için temel perde yalıtım uygulamasını gerçekleştirmekteyiz. Yer altı sularına maruz kalan asansör kuyuları için su yalıtımı ve enjeksiyon su yalıtımı uygulamaları yapmaktayız. Tüm uygulamalarımızda kaliteli malzemeler kullanarak profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Meydana gelen sorunlarınızın çözümü içi İsonem Üsküdar olarak firmamızı tercih edebilirsiniz. Her konuda sizlere gerekli yardımı kısa sürede yapmaktayız. Çatılarınız için olumlu etkisi oldukça fazla olan çatı izolasyonu için de sizlere yardımcı olmaktayız. Yaptırmış olduğunuz çatı izolasyonu sayesinde binanızın ısı kaybı ve tahribatının önüne geçerek, binanızda su sızıntıların önlenmesinden dolayı rutubetlenme sorunları da engellemektesiniz.

Binanın en üst katında bulunan teraslar için de izolasyona gerek duyulmaktadır. Teras izolasyonu uygulaması için en altta kalacak kısımdan başlamaktayız. Yani sırasıyla betonarme tabakası, eğim uygulaması, buhar dengeleyici ve kesici tabaka, çatı teras yalıtım levhası, su yalıtım tabakası, ayırıcı keçe tabakası ve çakıl katman olarak uygulama yapmaktayız. Düzenli bir şekilde sırayla gerçekleştirdiğimiz uygulama sayesinde sağlam bir izolasyona sahip olmaktasınız. Profesyonel ekibimiz her zaman kısa sürede kaliteli hizmetler sunmaktadır. Sizlerde profesyonel hizmet alabilmek için iletişim numaralarından İsonem Üsküdar firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir